ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: перекладач
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

ОБЕРІТЬ ВИД РОБОТИ ПЕРЕКЛАДАЧА ДЛЯ НОРМУВАННЯ

1. Переклад науково-технічної літератури і документів (повний письмовий) із західно-європейських мов (англійської, німецької, французької, іспанської, португальської, італійської румунської, польської, чеської, болгарської, сербо-хорватської, словацької), а також з мов народів СНД, крім таджицької (фарсі), армянської, грузинської, естонської, литовської і латиської, на українську мову.

2. Переклад науково-технічної літератури і документів (скорочений письмовий) із західно-європейських мов (англійської, німецької, французької, іспанської, португальської, італійської, румунської, польської, чеської, болгарської, сербо-хорватської, словацької), а також з мов народів СНД, крім таджицької (фарсі), армянської, грузинської, естонської, литовської і латиської, на українську мову.

3. Переклад науково-технічної літератури і документів (вибірковий письмовий) із західно-європейських мов (англійської, німецької, французької, іспанської, португальської, італійської, румунської, польської, чеської, болгарської, сербо-хорватської, словацької), а також мов народів СНД, крім таджицької (фарсі), армянської, естонської, литовської і латинської, на українську мову.

4. Переклад науково-технічної літератури і документів (повний письмовий) з рідких і стародавніх мов (угорської, албанської, в’єтнамської, грецької, китайської, корейської, латинської, монгольської, словенської, фінської, японської, арабської, індонезійської, персидської та інших мов народів Азії, Афри-ки, Індії), а також з таджицької (фарсі), армянської, грузинської, естонської, литовської і латиської, на українську мову.

5. Переклад науково-технічної літератури і документів (повний письмовий) з української мови на західно-європейські мови (англійську, німецьку, французьку, іспанську, португальську, італійську, румунську, польську, чешську, болгарську, сербо-хорватську, словацьку), а також на мови народів СНД, крім таджицької (фарсі), армянської, грузинської, естонської, литовської і латиської.

6. Переклад науково-технічної літератури і документів (повний письмовий) з української мови на рідкі і стародавні мови (угорську, албанську, в’єтнамську, грецьку, китайську, корейську, латинську, монгольську, словенську, фінську, японську, арабську, індонезійську, персидську та інші мови народів Азії, Африки і Індіі), а також на таджицьку (фарсі), армянську, грузинську, естонську, литовську і латиську мови.

7. Редагування повного письмового перекладу з іноземних мов, а також з мов народів СНД, крім таджицької (фарсі), армянської, грузинської, естонської, литовської і латиської, на українську мову.

8. Редагування повного письмового перекладу з української мови на західно-європейські мови (англійську, німецьку, французьку, іспанську, португальську, італійську, румунську, польську, чеську, болгарську, сербо-хорватську, словацьку), а також на мови народів СНД, крім таджицької (фарсі), армянської, грузинської, естонської, литовської і латиської.

9. Редагування повного письмового перекладу з української мови на рідкі і стародавні мови (угорську, албанську, в’єтнамську, грецьку, китайську, корейську, латинську, монгольську, словенську, фінську, японську, арабську, індонезійську, персидську та інші мови народів Азії, Африки, Індії), а також на таджицьку (фарсі), армянську, грузинську, естонську, литовську і латиську мови.

10. Термінологічна робота при виконанні письмового перекладу, складанні реферату і усному перекладі    "з аркуша" (із записом і без запису).

11. Консультація правильності викладання частин тексту по спеціальній вузькій або малознайомій тематиці у фахівців відповідного напрямку наук і техніки. Уточнення технічного і наукової відповідності перекладу оригіналу.

12. Оформлення титульного аркуша перекладу, складання бібліографічного опису перекладу.

13. Зчитування і коректура перекладу після друкування на машинці/компьютері.

16. Усний переклад "з аркуша" без його запису.

17. Усний переклад "з аркуша" з його записом.

18. Усний переклад "з аркуша" заголовків статей науково-технічної літератури і документів.

19. Переклад заголовків статей науково-технічної літератури і документів (сигнальна інформація).

20. Складання анотації.

21. Складання реферату.Нормативна база: Типові норми часу на переклад і переробку науково-технічної літератури та документації. (2003 p.) 
ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022