ЛСВ консультант - Фотографія робочого часу
HyperLink
GooglePlay  Facebook  VKontakte  LinkedIn  YouTube  Rutube  Twitter
 
укр | рус

Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay  Facebook  VKontakte  LinkedIn  YouTube  Rutube  Twitter

ФОТОГРАФІЯ РОБОЧОГО ЧАСУ

Фотографія робочого часу (ФРЧ) – вид спостереження у нормуванні праці, що призначений для фіксації та вивчення усіх витрат та втрат робочого часу, що виникають на робочому місці, або групі робочих місць, протягом періоду спостереження.

Спеціальний додаток Нормування вирішить всі завдання, пов'язані з фотографуванням робочого часу будь-яким з поширених методів: зафіксує дані (складе фотокарту), обробить їх (складе відомість одноменних витрат і втрат робочого часу) і відправить вам файли. HyperLink

Основне завдання фотографії робочого часу – виявлення витрат та втрат робочого часу, визначення причин втрат, або непродуктивних витрат робочого часу, розроблення заходів щодо покращення організації праці за рахунок зменшення втрат та нераціональних витрат робочого часу.

Також, ФРЧ може застосовуватись для нормування праці:
                    1. Підготовчо-заключного часу
                    2. Часу на обслуговування робочого місця
                    3. Часу на відпочинок та особисті потреби
                    4. Встановлення норм чисельності
                    5. Встановлення норм обслуговування
                    6. Встановлення причин невиконання норм

Для проведення спостережень з метою встановлення норм часу, слід застосовувати хронометраж, або проводити фотохронометраж - суміщене спостереження.

Якщо результати ФРЧ будуть використані для вивчення структури витрат та втрат робочого часу, розроблення заходів щодо підвищення продуктивності праці, т о спостереження слід вести у тих організаційно-технічних умовах, що фактично склались на даному робочому місці. Об’єкт спостережень обирається довільно, без додаткових умов.

Якщо ФРЧ проводиться для нормування праці, то для вибору об'єкту спостережень слід дотримуватись таких же правил, як і для хронометражу. До того ж, слід слід пам’ятати, що «Норми виробітку (норми часу) і норми обслуговування визначаються виходячи з нормальних умов праці, якими вважаються:
                    1) справний стан машин, верстатів і пристроїв;
                    2) належна якість матеріалів та інструментів, необхідних для виконання роботи, і їх
                        вчасне подання;
                    3) вчасне постачання виробництва електроенергією, газом та іншими джерелами
                        енергоживлення;
                    4) своєчасне забезпечення технічною документацією;
                    5) здорові та безпечні умови праці (додержання правил і норм з техніки безпеки, необхідне
                        освітлення, опалення, вентиляція, усунення шкідливих наслідків шуму, випромінювань,
                        вібрації та інших факторів, які негативно впливають на здоров'я робітників, і т. ін.)

                                                                                                                                            (Стаття 88 КЗпП України).

Залежно від мети та організаційних обставин, можливе проведення фотографії робочого часу різними методами, зокрема:
                    1. Індивідуальна фотографія робочого часу
                    2. Групова фотографія робочого часу
                    3. Самофотографія

Здійснюючи правильний вибір щодо методу проведення ФРЧ, ви значно спрощуєте процес спостережень та зменшуєте його трудомісткість.

Ключ до успіху
Для того, щоб уникнути прикрих помилок під яас проведення ФРЧ, зробити можливим розподіл праці (одні спостеігають, інші узагальнуують результати) запроваджується система індексації усіх видів витрат та втрат робочого часу.  Під час ФРЧ опис дій, або бездіяльності, працівника проводиться у довільній формі. Одні й ті самі дії людина може описати різними словами, часто спостереження проводять різні люди, до того ж, завжди існує фактор «почерку». Використання фіксованої індексації витрат та втрат робочого часу дозволяє виключити похибки та викривлення даних (типова система індексів витрат та втрат робочого часу для промислового підприємства).

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 20.04.2024