ЛСВ консультант - Нормування праці
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

Тут не будет лекцій та теорії! Тут тільки конкретні відповіді на конкретні запитання для конкретних організаційно-технічних обставин.

Продуктивність – міра ефективності використання наявних ресурсів для випуску продукції (послуг) що відповідають вимогам ринку за кількістю та якістю. Продуктивність праці – одна з основних, хоч і не єдина, характеристика використання праці на підприємстві. Одним із загальновизнаних інструментів управління ефективністю використання трудових ресурсів виступає нормування праці.

Головне завдання нормування праці – визначення потрібних витрат живої праці (витрати робочого часу), матеріалізованої праці (устаткування, технологічний процес, предмет праці) та умов виконання роботи (організація робочого місця, розподіл та кооперація праці, умови праці тощо) з метою: забезпечення високої продуктивності праці; визначення необхідної чисельності, професійно-кваліфікаційного складу персоналу; організації оперативного планування; розрахунку завантаження устаткування, робочого місця, дільниці, зміни тощо; організації оплати праці; організації мотивації персоналу; удосконалення організації праці.

ЛСВ консультант допоможе Вам у вирішенні найбільш поширених завдань нормування праці. При цьому ЛСВ консультант – це не просто інформація, а реальний автоматизований інструмент розрахунку та аналізу.

Із ЛСВ консультант:

□ Ви зможете пронормувати Ваш персонал, використовуючи готові норми праці, розроблені спеціалізованими науковими установами, та рекомендовані до застосування органами виконавчої влади.
□ Якщо Вам належить розробити власні норми праці, Ви зможете обрати правильні підходи до нормування, що збереже Ваш час на розроблення норм та забезпечить їх високу точність.
□ Визначитесь із необхідною кількістю спостережень та обробите результати хронометражу.
□ Ви зможете самостійно розрахувати чисельність персоналу, користуючись нормами часу, виробітку чи обслуговування.
□ Зможете оцінити напруженість чинних норм часу та визначитись із доцільністю їх перегляду чи заміни.
□ Ви зможете вирішити досить складне завдання щодо нормування багатоверстатних робіт, як для циклічних, так і для нециклічних процесів.
□ Ви зможете самостійно встановити норми втрат робочого часу на відпочинок та особисті потреби, врахувавши характер та умови роботи працівників.
□ Кінець-кінців, Ви зможете побудувати нормативні карти, якими буде зручно користуватись.


Якщо Ви також хочете вивчати теорію нормування праці – клікніть сюди.

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021