ЛСВ консультант - Оцінювання персоналу
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
ОЦІНКА ПЕРСОНАЛУ Видео инструкция
Підказка

Оцінювання персоналу – важлива та не проста задача. Наразі немає єдиного універсального методу оцінки персоналу, що вирішував би усі можливі завдання щодо оцінки. Залежно від мети оцінювання персоналу використовують різні методи оцінювання.

1. Оцінка персоналу за компетенціями

Тут піде мова про компетенції, як опис певних характеристик поведінки працівника, на відміну від компетентності, що також часто зветься компетенцією, проте характеризує виробничі завдання або очікувані результати роботи. Складайте у режимі он-лайн власні моделі компетенцій та отримуйте усю необхідну супровідну інформацію.

2. Грейдування працівників

Визначенні рівня посади - грейдування, - це процес визначення відносної цінності посади у межах підприємства, що проводиться за певною методикою. Ми здійснюватимемо он-лайн грейдування працівників на основі . У межах підприємства, мінімальний грейд (=1) - рівень працівника простої праці, максимальний грейд (від 16 до 25) - рівень першого керівника підприємства (директора). Грейд директора залежить від характеристик підприємства. Грейд посади визначає її відносну цінність в межах конкретного підприємства. Результати грейдування можуть застосовуватись у різний спосіб, найбільш поширена мета грейдування - розрізнення рівнів заробітної плати працівників.

3. Грейдування робітників

Зазвичай грейдування застосовують у якості базового елементу оплати праці. При цьому, застосування стандартних методик грейдування не дає змоги детального озрізнення кваліфікаційних рівнів робітників. Гред робітника визначається складністю його праці, що, у свою чергу залежить від складності управління знаряддями праці, складності предметів праці та технологічних процесів, комплексності виконуваних робіт, самостійності робітника в процесі виконання роботи, матеріальною відповідальністю, відповідальністю за здоров’я та життя інших людей, необхідністю витримувати високе нервове напруження, здатність самостійно або за зразком виконувати певні творчі роботи, необхідність працювати у незвичайних, або екстремальних умовах тощо. Визначайте грейди Ваших робітників он-лайн.

4. Оцінювання результатів за KPI

Одним з найпопулярніших підходів щодо організації мотивації персоналу є оцінка за KPI. Простий за своєю сутністю метод, тим не менше, викликає певні складнощі під час практичного впровадження. ЛСВ консультант у он-лайн режимі допоможе Вам створити власну систему оцінки за KPI, а також мотиваційну схему на її основі. бібліотека KPI допоможе швидко та зручно віднайти типові KPI для найбільш поширених посад та видів робіт.

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022