ЛСВ консультант - Грейдування робітників (складність праці робітників)
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
ГРЕЙДУВАННЯ – ОЦІНЮВАННЯ СКЛАДНОСТІ ПРАЦІ РОБІТНИКІВ Видео инструкция
Підказка

Складність праці робітників залежить від складності управління знаряддями праці, складності предметів праці та технологічних процесів, комплексності виконуваних робіт, самостійності робітника в процесі виконання роботи, матеріальною відповідальністю, відповідальністю за здоров’я та життя інших людей, необхідністю витримувати високе нервове напруження, здатність самостійно або за зразком виконувати певні творчі роботи, необхідність працювати у незвичайних, або екстремальних умовах тощо.

          Складність праці буде оцінено у балах грейду (від 0 до 310) та розрядах (від 1 до 6).

Оберіть тип процесу праці для якого належить визначити складність (грейд):

Ручні трудові процеси – виконуються вручну за допомогою немеханізованих знарядь праці. До ручних трудових процесів також належить ручна творча праця, яка відрізняється від більшості ручних робіт збільшеним вмістом елементів творчості, художньої фантазії, індивідуальним (авторським) характером виконання та іншими якостями, властивими, наприклад, роботам по виробництву виробів народних художніх промислів, ювелірно-філігранному виробництву тощо.

Машинно-ручні трудові процеси – виконуються машинами або механізмами за безпосередньої участі робітника, коли одночасно використовується як енергія машини, так і зусилля виконавця. До машинно-ручних також відносяться процеси виконувані робітниками за допомогою ручних механізованих знарядь праці, наприклад відбійних молотків, пневматичних трамбівок тощо.

Машинні трудові процеси – основна робота виконується машинами, а елементи допоміжної роботи – вручну або за допомогою механізмів. Наприклад, оброблення деталей на верстатах з механізованою подачею.

Автоматизовані трудові процеси – основну роботу механізовано повністю, а допоміжну – частково (напівавтомати) або повністю (автомати). При цьому управління роботою механізмів здійснюється автоматично. У таких випадках функції робітників зводяться до налагодження машин, спостереження за їх роботою, усунення дефектів, а на напівавтоматах також до періодичного подання сировини та зняття готових виробів.

Апаратурні трудові процеси – здійснюються на спеціальному устаткуванні (апаратах) шляхом впливу на предмет праці теплової, електричної або хімічної енергії. При цьому робітники регулюють хід протікання таких процесів. Наприклад, плавлення чавуну, термообробка деталей, більшість процесів хімічної та нафтопереробної промисловості тощо.

Зауваження: наведена тут методика розрахована тільки на грейдування праці робітників, якщо Ви плануєте грейдувати ПРАЦІВНИКІВ ІНШИХ КАТЕГОРІЙ, пропонуємо Вам скористатись методикою GGS.Нормативна база: Методика оцінювання складності праці робітників різних професійних груп з метою розрізнення рівнів тарифної оцінки шкали кваліфікаційних розрядів (2005 р., схвалена та рекомендована Міністерством праці та соціальної політики України).

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022