ЛСВ консультант - БСМ-1: базовая система микроэлементов
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

УКРАЇНОМОВНА ВЕРСІЯ ЦІЄЇ СТОРІНКИ НАРАЗІ ВІДСУТНЯ

НОРМИРОВАНИЕ ТРУДА

Базовая система микроэлементных нормативов времени (БСМ-1)

Видео инструкция
Підказка

МИКРОЭЛЕМЕНТ:
Движения рук. Элементарное движение, целью которого является перемещение руки, кисти или пальцев в заданном направлении или в определенное место. Отличительным признаком является отсутствие в руке какого-либо предмета.  

Расстояние перемещения руки, предмета, S, мм ............ (от 25 до 750)

Наличие осторожности ... Без осторожности выполняются микроэлементы при работе с твердыми и мягкими предметами. Время выполнения микроэлементов наименьшее.
Степень контроля ....... Протягивание руки к предмету, который находится в другой руке, или на котором лежит друга рука.
Тип производства ....... Коэфф. закрепления операций 1 в месяц  

Этот микроэлемент может совмещаться с другими - кликни, и узнай правила совмещения.

Норматив времени на микроэлемент ........................ 1,80  тыс. долей мин. = 0,10800  сек.
ПР (S 25) (ОС1; К1; Т1)    

Нормативная база: Базовая система микроэлементных нормативов времени (БСМ-1). Методические и нормативные материалы (М:Экономика, 1989).


Хотите узнать больше?
Примите участие в нашем семинаре или практикуме, или закажите ЛСВ консультацию.

 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022