ЛСВ консультант - Розрахунок чисельності персоналу за різними типами норм
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

РОЗРАХУНОК ЧИСЕЛЬНОСТІ ПЕРСОНАЛУ
(почитати теорію)
Видео инструкция
Підказка

Визначення чисельності персоналу – це одне з ключових завдань менеджменту, тому отримуваний результат має бути максимально точний та об’єктивний.

Під час вирішення цього завдання перша думка – знайти відповідні норми чисельності, проте це зовсім не завжди вдається, хоч норм чисельності розроблено багато, і значна кількість з них є на цьому сайті у розділі "Нормуємо усіх: готові норми".

Вибір того, чи іншого виду норм для практичного застосування визначається, перш за все, їх зручністю, простотою у користувані та зрозумілістю як для тих, хто нормує, так і для тих, чию працю нормують. Саме тому набули широгоко вжитку норми часу, виробітку та обслуговування.

Норма часу – кількість витрат робочого часу, встановлене для виконання однієї одиниці роботи працівником, або групою працівників (бригадою) відповідної кваліфікації в заданих організаційно-технічних умовах.

Норма виробітку – кількість одиниць роботи (продукції), що працівник, або група працівників (бригада), виконує у одиницю часу у заданих організаційно-технічних умовах.

Норма обслуговування – кількість виробничих об'єктів, які працівник, або група працівників (бригада), обслуговує у одиницю часу у заданх організаційно-технічних умовах


Під час визначення чисельності персоналу використання норм чисельності дає найшвидший результат. Проте, чисельність персоналу може бути визначена на основі будь-яких норм праці, що використовуються на підприємстві для тієї чи іншої категорії персоналу. Просто, сам процес розрахунку стане трохи більш трудомістким.

Розрахунок чисельності на основі норм часу

Розрахунок чисельності на основі норм виробітку

Розрахунок чисельності на основі норм обслуговування

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022