ЛСВ консультант - Хронометраж
HyperLink
GooglePlay  Facebook  VKontakte  LinkedIn  YouTube  Rutube  Twitter
 
укр | рус

Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay  Facebook  VKontakte  LinkedIn  YouTube  Rutube  Twitter
ХРОНОМЕТРАЖ Видео инструкция  
Підказка

Хронометраж - основний вид спостережень із метою подальшого встановлення норм праці.

Спеціальний додаток Нормування вирішить усі завдання, пов'язані з хронометруванням робіт: заміряє час (водночас використання до п'яти секундомірів); збереже в архів результат; додасть до кожного виміру значення факторів тривалості; продовжить записаний хроноряд, або видалить непотрібний; відправить результати вам для подальшої обробки. HyperLink

1. Вибір об'єкту спостереження

    "Досягнення високого рівня виробітку продукції окремим працівником, бригадою за рахунок застосування з власної ініціативи нових прийомів праці і передового досвіду, вдосконалення своїми силами робочих місць не є підставою для перегляду норм." (КЗпП України, стаття 82, ч.4).

     У нормуванні праці для проведення спостережень обирають не самого передового, а, так званого, "середньо прогресивного" працівника. Існує ряд рекомендацій щодо вибору такого працівника для спостережень. Зокрема, у залежності від середнього виробітку у групі працівників праця яких нормується.

Середній виробіток (% виконання норм) працівниками ..............................

Для спостереження обираемо працівників з виробітком ........................... від 114%  до 121%

     У випадках, коли контроль виробітку не ведеться, або норм поки немає взагалі, то середньо прогресивний працівник визначається експертним методом.

2. Кількість спостережень

     Що більша кількість хронометражних спостережень, то більш висока точність отримуваних норм. Проте збільшення кількості спостережень призводить до істотного підвищення трудомісткості процесу хронометражу. Кількість спостережень визначають виходячи з серійності процесу та середньої тривалості операції, яка хронометрується.
Серійність виробництва .............................................................................
Середня тривалість хронометрованої операції ........................................
Рекомендована кількість спостережень .................................................. 125

3. Спостереження та оброблення результатів
    
Завантажте типовий бланк листа спостережень вибіркового хронометражу або увімкніть вбудований секундомір від ЛСВ консультант,  або завантажте андроїд-додаток "Нормування" та проведіть спостереження.  Обробіть результат (Приклад розрахунку ).

Результати хронометражу (десятинними дробами у хвилинах, значення відокремлені через ;)
Для обробки хронорядів із урахуванням факторів тривалості перейдіть за цим посиланнам.
 
Серійність виробництва, що хронометрувалося .....................................

Тип процесу праціщо хронометрувався ...................................................

Максимум ряду 0  , мінимум - 0  , хроноряд  - - , результат - - .
Замірів Label , рекомендовано Label
Розрахована норма часу становить ..........................................................
- -

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 04.08.2024