ЛСВ консультант - Структура робочого часу
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
СТРУКТУРА РОБОЧОГО ЧАСУ
Видео инструкция
Підказка


     Встановлюючи норми праці, незалежно від виду використовуваних норм, Ви фактично нормуєте робочий час. Розуміння структури робочого часу дозволяє точно встановлювати не тільки його витрати, але й втрати, адже певні види втрат робочого часу є невд'ємною частиною норм праці. То ж робочий час розподіляється на нормований (витрати та втрати якого включаються до складу норми праці), та ненормований (витрати якого до складу норм не включаються).
     Наводіть курсор на елементи структури робочого часу, та отримуйте розшифровку іх змісту.
   

  ВИТРАТИ робочого часу Нормований час
    Виконання
завдань
Підготовчо-
заключний час
 
Оперативний
час
Основний
час
Допоміжний
час
Обслуговування
робочого місця
Технічне
обслуговування робочого місця
Час
роботи
Організаційне
обслуговування робочого місця
Робочий
час
Робота не за
завданням
Випадкова
робота
 
  Непродуктивна
робота
 
  Відпочинок та
особ. потреби
Час на
відпочинок
 
  Час на особисті
потреби
 
Час
перерв
Організаційно-
технічні перерви
Згідно технологічного
процесу
 
  Порушення технологічного
процесу
 
  Порушення
дисципліни
Порушення дисципліни
працівником
 
  ВТРАТИ робочого часу Ненормований час

   Одною з типових помилок під час самостійного разроблення норм праці є зосередженість на часі, власне, виконання роботи - оперативному часі. При цьому значна частина витрат та нормованих втрат робочого часу не потрапляє до складу норми. Це призводить до істотних перекосів у плануванні виробництва та недооцінки праці персоналу, втрати мотивації персоналу та шкодить іміджу роботодавця на ринку праці.

Ознайомтесь зі структурою робочого часу через типову систему індексації витрат та втрат робочого часу, що застосовується під час проведення фотографій робочого часу.

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022