ЛСВ консультант - ЛСВ консультації
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

ЛСВ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Якщо Ви не знайшли відповідей на цьому сайті, або Вас цікавить більш глибоке вивчення питання, зверніться за ЛСВ консультацією. ЛСВ консультації, залежно від теми та складності питання, надаються, або електронною поштою, або у спілкуванні з нашим експертом - телефоном, Skype чи особисто.

Заповніть форму, наведену нижче. Опишіть питання якомога детальніше - це дозволить вирішити його у найкращій спосіб та із мінімальними витратами. У найближчий термін Ви отримаєте відповідь, або з Вами зв'яжеться наш експерт.

 
Контактна інформація
П.І.Б.
E-mail
Телефон
Приорітет

Подробиці звернення
Тема
Зміст питання
Контроль     Введіть результат 6 x 3 =  

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022