ЛСВ консультант - Аналіз напруженості норм
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

АНАЛІЗ НАПРУЖЕНОСТІ НОРМ

Видео инструкция
Підказка

Одним з найважливіших показників щодо оцінки якості нормування праці виступає напруженість норми.

Напруженість норми (N)
– співвідношення фактично потрібного на виконання роботи часу (Чфакт) із нормативним (Чнорм), тобто N=Чфакт/Чнорм.

Фактично потрібний час визначається хронометражем тих видів робіт, або операцій, якість норм для яких перевіряється. При цьому слід дотримуватись простих правил хронометражу.

Ідеальною вважається ситуація, напруженість усіх норм однакова (рівно напружені норми) та дорівнює 1,0. Проте, у реальному житті усе дещо складніше.

Перш за все, слід зважати на те, що з точки зору математики, і фактичний час і норма часу є приблизними (статистичними) величинами, адже отримані як середньо арифметичні значення хронорядів, або у результаті інтерполяції хронорядів у розрахункові формули. Насправді, після проведення певної кількості замірів ми розраховуємо середнє-арифметичне значення. При цьому, змінюючи кількість хронометражних спостережень, легко побачити, що результат розрахунку норми (середнє-арифметичне) дещо відрізняється. Тому, результат ділення однієї приблизної величини на іншу приблизну величину також є величиною приблизною.

Тобто, неможна сказати, що, якщо напруженість норми дорівнює 1,0, то вона дорівнює цій величині «приблизно». Розрахувавши діапазон «приблизності» напруженості норм, можна визначатись із тим, які з використовуваних норм дійсно потребують уваги, а які фактично є рівнонапруженими, незважаючи на певну розбіжність значень.

     Процедури розрахунків напруженості норм дещо відрізняються, оберіть Ваш варіант:

    
Напруженість норм для одного виду робіт

     Порівняння напруженостей норм різних видів робіт

     Порівняння напруженостей норм різних груп праівників (бригад, підпрозділів)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022