ЛСВ консультант - Про сайт
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

ПРО САЙТ

Видео инструкция
Підказка
Автор цього сайту я, Лучанінов Сергій Володимирович.

У мене більш ніж 25-ти річний досвід впровадження передових методів у галузі нормування праці, ефективності виробництва, Lean & Kaizen, мотивації персоналу. Неодноразово стажувався за кордоном. Автор понад 100 наукових і прикладних публікацій за тематикою сайту. Провів понад 100 семінарів, тренінгів та навчальних проектів з нормування, мотивації та Lean & Kaizen тривалістю від 6 до 120 годин кожен. Кандидат техн. наук; з 1999 р. дійсний член WAPS.

ЛСВ консультант - сайт для тих, хто цікавиться нормуванням праці; професійною класифікацією, посадовими та робочим інструкціями; системами оцінки персоналу, в тому числі через грейди та KPI; а також проблемами впровадження ощадливого виробництва на реальних підприємствах.

ЛСВ консультант орієнтований насамперед на отримання користувачем практичного результату - норми часу або чисельності, посадової інструкції, грейда співробітника тощо. Якщо Ви хочете не тілько отримати конкретну цифру, або документ, а й вивчати відповідну тему, або підвищити свою кваліфікацію - візьміть участь в одному з моїх навчальних проектів.

ЛСВ консультант заснований на ідеї вільного доступу до інфорациі. Усі розміщені на сайті електронні матеріали доступні відвідувачам безкоштовно і безоплатно.

ЛСВ консультант надає повний доступ до інформації тільки для зарегістріованих користувачів. Реєстрація вільна. Перегляд сайту без авторизації істотно обмежує можливості отримання інформації.

ЛСВ консультант містить посилання на першоджерела наданої користувачам інформації. За бажаня Ви можете замовити на сайті паперову копію відповідної книги (не саму книгу, а саме копію), сплативши послуги по копіюванню та пересиланню.

ЛСВ консультант орієнтований на користувачів, які володіють російською або українською мовою, незалежно від країни проживання.

ЛСВ консультант створений однією людиною, тому основну увагу було приділено змістові сайту, а не дизайну.


ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022