ЛСВ консультант - Про сайт
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

ПРО САЙТ

Видео инструкция
Підказка
Автор цього сайту я, Лучанінов Сергій Володимирович.

У мене більш ніж 25-ти річний досвід впровадження передових методів у галузі нормування праці, ефективності виробництва, Lean & Kaizen, мотивації персоналу. Неодноразово стажувався за кордоном. Автор понад 100 наукових і прикладних публікацій за тематикою сайту. Провів понад 100 семінарів, тренінгів та навчальних проектів з нормування, мотивації та Lean & Kaizen тривалістю від 6 до 120 годин кожен. Кандидат техн. наук; з 1999 р. дійсний член WAPS.

ЛСВ консультант - сайт для тих, хто цікавиться нормуванням праці; професійною класифікацією, посадовими та робочим інструкціями; системами оцінки персоналу, в тому числі через грейди та KPI; а також проблемами впровадження ощадливого виробництва на реальних підприємствах.

ЛСВ консультант орієнтований насамперед на отримання користувачем практичного результату - норми часу або чисельності, посадової інструкції, грейда співробітника тощо. Якщо Ви хочете не тілько отримати конкретну цифру, або документ, а й вивчати відповідну тему, або підвищити свою кваліфікацію - візьміть участь в одному з моїх навчальних проектів.

ЛСВ консультант заснований на ідеї вільного доступу до інфорациі. Усі розміщені на сайті електронні матеріали доступні відвідувачам безкоштовно і безоплатно.

ЛСВ консультант надає повний доступ до інформації тільки для зарегістріованих користувачів. Реєстрація вільна. Перегляд сайту без авторизації істотно обмежує можливості отримання інформації.

ЛСВ консультант містить посилання на першоджерела наданої користувачам інформації. За бажаня Ви можете замовити на сайті паперову копію відповідної книги (не саму книгу, а саме копію), сплативши послуги по копіюванню та пересиланню.

ЛСВ консультант орієнтований на користувачів, які володіють російською або українською мовою, незалежно від країни проживання.

ЛСВ консультант створений однією людиною, тому основну увагу було приділено змістові сайту, а не дизайну.


ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021