ЛСВ консультант - норматив у формулу
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

АППРОКСИМАЦІЯ ХРОНОМЕТРАЖІВ У ФОРМУЛУ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ НОРМ
Видео инструкция
Підказка

    Обробка результатів хронометражних спостережень дозволяє отримувати замість набору даних формулу заданого типу (апроксимувати дані). При цьому результати розрахунку за формулою будуть максимально близькі до вихідного набору даних, даючи можливість не тільки отримати норму для зазначених в процесі спостереження значеннях факторів тривалості, але й розрахувати норму для всіх їх поєднань.
     Вибравши тип формули та кількість факторів тривалості (від 1-го до 3-х), введіть свої результати хронометражів в таблицю, дотримуючись правила: відповідність норми за хронометражем та належних їй значень факторів тривалості в кожному рядку (приклад розрахунку ).

Час за хронометражемФактор Ф1Фактор Ф2Фактор Ф3Норма за ррозрахункомПохибка (розрахунок-хроно)Похибка (розрахунок/хроно, %)

Вкажіть тип залежності:

Результат розрахунку:                


 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022