ЛСВ консультант - Аналіз виконання норм
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

АНАЛІЗ ВИКОНАННЯ НОРМ

Видео инструкция
Підказка

     Контроль та аналіз виконання норм праці виступає одним з важливішие елементів управління продуктивністю та праці та ефективністю виробництва, планування виробництва та складання виробничих графіків тощо.

    Залежно від організації праці та обліку виконаної роботи можливе застосування різних способів обрахунку відсотка виконання норм праці працівником:

                                                      

де    П - виконання норм праці (продуктивність), %;
        Нф - кількість фактично виготовленої продукції;
        Нв - норма виробітку;
        Тш - норма штучного часу;
        Тф - фактичний час на оброблення;
        Тнорм.ф - фактично виконано нормо-годин згідно чинних норм;
        Ткал - календарний час, відпрацьований у звітному періоді.

Часто аналіз виконання норм зводиться тілько до визначення середнього значення для групи робітників. Проте аналіз розподілу працівників, залежно від рівня виконання норм, дае змогу отримувати більш важливу інформацію щодо якості нормування та органфзації праці.

Задайте вихідні дані (приклад розрахунку ) щодо виконання норм праці, та отримайте підказку щодо подальших дій:

Показник % виконання норм праці Усього
<90 90-99 100-109 110-119 120-129 130-139 140-150 >150
Кількість працівників, що виконують норми на вказаний %, осіб. 0
Доля працівників, що викониють норми у вказаному діапазоні, % 0
Гістограма розподілу працівників за рівнем виконання норм    

Порівняйте Вашу гістограму із типовими варіантами, наведенеми нижче, та читайте пояснення щодо стану нормування та організації праці.

Усе добре. Характер гістограми близький до нормального закону розподілення. Це характеризує зразкову ситуацію щодо організації праці та якості застосовуваних норм праці.
Задовільно, проте не усе добре. Характер гістограми не відповідає нормальному закону розподілу. Має місце досить велика частка працівників, що істотно перевиконують, або не виконують норм праці, швидше за все, через неналежній рівень лінійного управління.
Незадовільна ситуація. Такий розподіл, як правило, свідчить про незадовільний стан нормування праці, не рівну напруженість норм.
Незадовільна ситуація. Такий розподіл, як правило, свідчить про вкрай низький рівень організації праці та лінійного керівництва. Значна частина працівників не працює, через відсутність контролю, у той же час, також значна частина істотно перевиконує норми праці, перш за все завдяки порушенню технологічних норм.

 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022