ЛСВ консультант - Нормуємо усіх
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

Нормуємо усіх: готові норми
Видео инструкция
Підказка

Тут є норми праці на 164  професій та видів робіт. Оберіть професію, або вид робіт, для яких Ви хочете отримати норми праці. Вибір Ви можете зробити або за переліком роіт та професій, або за допомогою "дерева" норм".

 Дерево норм за групами робіт та професій:
Skip Navigation Links.

Перелік професій, або робіт, норми на які наявні на сайті:

Якщо професій, або робота, повторюється й цьму списку декілька разів, це означає, що на наї є норми з різних збірників норм. Обраний Вами розділ буде знайдений на дереві норм.
Клік на дереві норм переведе Вас до відповідної веб-сторінки.

Користуючись запозиченими нормами слід пам'ятати, що "запровадження, заміна і перегляд норм праці провадиться власником або уповноваженим ним органом..." (ст.86 КЗпП України). Тому, норми наведені на цьому сайті носять рекомендований характер, і не обов'язковими для використання. Користуючись цими нормами беріть до уваги те, що "норми праці - норми виробітку, часу, обслуговування, чисельності - встановлюються для працівників відповідно до досягнутого рівня техніки, технології, організації виробництва і праці" (ст. 85 КЗпПУ).

    
ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022