ЛСВ консультант - 7QCT
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
У рамках впровадження кайзен застосовують прості, або спеціально спрощені методи пошуку та аналізу виробничих та організаційних проблем, розраховані на застосування усіма категоріями персоналу, у тому числі робітниками. Серед таких методів велику популярність набули 7 інструментів контролю якості.

7 інструментів контролю якості (7QCT – 7 quality control tools) – комплекс з семи логічних та числових методів (інструментів), що дозволяють на усіх виробничих та організаційних рівнях проводити збирання та аналіз інформації з метою виявлення виробничих проблем, основних причин, що їх викликають, та напрямів їх вирішення.

Кожен з методів, що входить до 7QCT, був відомий і раніше, однак у рамках 7QCT усі вони були адаптовані для застосування усіма категоріями персоналу. Ефективність та надійність цих інструментів підтверджено широким практичним досвідом тривалістю понад півсторіччя. І цей досвід свідчить, що  що понад 90% виробничих чи організаційних проблем (не тільки щодо якості, а й щодо ефективності, продуктивності тощо) можуть бути встановлені, проаналізовані та вирішені саме із допомогою 7QCT.

До складу 7 інструментів контролю якості (7QCT) входять:

  1. Контрольні карти (листи)
  2. Графіки
  3. Гістограми
  4. Діаграми розкиду
  5. Причинно-наслідкові діаграми
  6. Діаграми Парето
  7. Графіки контролю

Тут усе просто, методи з набору 7QCT готові до впровадження "прямо тут, та прямо зараз".

Хочете дізнатись більше?
Візьміть участь у нашому семінарі чи практикумі, або замовте ЛСВ консультацію

Далі >

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022