ЛСВ консультант - Побудова нормативних карт
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

ПОБУДОВА НОРМАТИВНИХ КАРТ

Нормативна карта - таблиця, що містить норми праці залежно від значень чинників трудомісткості. Чинників трудомісткості може бути декілька. Зважаючи на зручність користування нормативними картами, в одній карті використовують не більше 3-х чинників. Як що ж чинників більше 3-х, то масив норм розбивають на декілька нормативних карт.

Якщо норми праці описані розрахунковими залежностями, у процесі побудови нормативних карт слідують простому правилу – значення норм у сусідніх клітинках мають змінюватись на однаковий відсоток за кожним з напрямків.

Зважаючи на характер змінення  трудомісткості залежно від її чинників, у нормуванні праці найбільшого поширення набули два види розрахункових залежностей - лінійна та ступенева.

Клікніть курсором на  тип Вашої залежності та отримайте відповідну нормативну карту:

Трьохфакторна лінійна – залежність норми від трьох параметрів (факторів).
Трьохфакторна нелінійна – залежність норми від трьох параметрів (факторів).
Двофакторна лінійна – залежність норми від двох параметрів (факторів).
Двофакторна нелінійна – залежність норми від двох параметрів (факторів).
Однофакторна лінійна – залежність норми від одного параметру (фактору).
Однофакторна нелінійна – залежність норми від одного параметру (фактору).

 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022