ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: час на відпочинок та особисті потреби
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
НОРМУВАННЯ ЧАСУ НА ВІДПОЧИНОК ТА ОСОБИСТІ ПОТРЕБИ РОБІТНИКА
Видео инструкция
Підказка

Час на відпочинок - частина робочого часу, що використовується працівником для відпочинку з метою попередження перевтоми та підтримання нормальної працездатності.

Час на особисті потреби - частина робочого часу, що використовується працівником на особисту гігієну (особисті потреби).

Наведені нижче розрахунки передбачають визначення норми часу на відпочинок та особисті потреби робітників.

Опишіть характер виконуваної робітником роботи, та розрахуйте нормативний час на відпочинок та особисті потреби:

Характер витрат фізичних зусиль робітника:Наявність нервового напруження робітника:


Темп роботи робітника:

Робоче положення робітника:

Монотонність роботи робітника:
Температура, вологість, теплове випромінювання у робочій зоні:


Забрудненість повітря:


Вплив виробничого шуму у зоні робіт:

Наявність вібрацій, поворотів та поштовхів:

Освітленість робочої зони:Відстань до місць загального користоування для гігієнічних потреб:Введення вихідних даних завершено.  Базова норма часу на відпочинок ........................... 0,0%  від оперативного часу.

Базова норма часу на особисті потреби складає ... 2,0%  від оперативного часу.

Примітка: Якщо протягом зміни працівник спостерігає за роботою машини, не виконуючи водночас інших робіт, то такий час вважається часом відпочинку. Відповідно, нормативний час на відпочинок зменшується, аж до 0%.Нормативна база: Методика разработки нормативов времени на отдых и личные надобности рабочих (1982 г.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022