ЛСВ консультант - 7QCT - Графіки контролю
HyperLink
GooglePlay  Facebook  VKontakte  LinkedIn  YouTube  Rutube  Twitter
 
укр | рус

Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay  Facebook  VKontakte  LinkedIn  YouTube  Rutube  Twitter
LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО Видео инструкция  
Підказка

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Графіки контролю

Графіки контролю унікальний інструмент дослідження «нормальності» протікання виробничого процесуйого контрольованості.

Досить типова ситуація, коли у виробничому процесі виникає брак, або, наприклад, перевитрати енергії. Це нормально? Відповідь неоднозначна. Використання графіку контролю дозволяє отримати відповідь на запитання щодо нормальності протікання виробничого процесу.

Обов’язковою та невід’ємною частиною графіків контролю, окрім власне графіку аналізованого параметру, є верхня границя, нижня границя та середня лінія, які накреслюються на поле графіка за результатами розрахунку. Верхня та нижня границі, наприклад для графіку контролю діаметру деталі не мають нічого спільного с межами допуску на розмір деталі. Це розрахункові межі, вихід графіку за які є основною, проте не останньою, ознакою «ненормальності» протікання процесу та втрати контролю на ним.

Графік без ліній границь та середньої лінії не може вважатись графіком контролю.

Залежно від характеру аналізованих даних графіки контролю бувають різних типів:

Тип XR - аналіз фізичних (недискретних) даних, що є результатами безпосереднього вимірювання. Наприклад, геометричні розміри, температура, вага, міцність, хімічна чистота, енергоємність, трудомісткість тощо.

Тип pn – аналіз групованих даних, що характеризують групи однакового розміру. Наприклад, % браку в однакових партіях деталей, зупинки конвейєру за годину тощо. Застосовується для відносно частих подій.

Тип p – аналіз групованих даних, що характеризують групи різного розміру. Наприклад, % браку у різних за розмірами партіях деталей. Застосовується для відносно частих подій.

Тип с – аналіз даних не об’єднаних у групи, або коли розмір груп невідомий. Наприклад, кількість дефектів, кількість повернень товару на день тощо, кількість скарг сусудів на гвалт. Застосовується для відносно рідкісних подій.

Тип u – аналіз групованих даних із будь якими  розмірами груп. Аналог p та pn, але застосовується для відносно рідкісних подій.

< Назад                                                                                                                         

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 25.09.2023