ЛСВ консультант - 7QCT - Контрольні карти
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Контрольні карти

Пошук та аналіз проблем починається зі збирання вихідних даних. У рамках 7QCT основним методом, що використовується для збирання даних щодо визначення виробничих проблем, є контрольні карти (контрольні листи).

Контрольна карта – стандартизований документ у вигляді таблиці, або схеми, де фіксуються показники виробничого, або іншого процесу, характеристики виробу тощо, при цьому фіксація, зазвичай, ведеться у простій формі – позначки, відмітки, тощо.

Контрольні карти набули поширення в усіх країнах світу, розширюється їх використання і у нашій країні. Хто заповнює контрольні карти – усі категорії працівників, перш за все, робітники.

Контрольні карти найчастіше використовуються для:

  • контролю місця знаходження дефектів;
  • контролю причин дефектів;
  • контролю розподілу показників виробничого процесу;
  • контролю якості продукції;
  • контролю витрат або втрат ресурсів;
  • контролю стану устаткування або оснащення;
  • контролю виробничої та технологічної дисципліни;
  • контролю використання робочого часу;
  • контролю виконання виробничих завдань тощо.

Контрольні карті, найчастіше, оформлюють у вигляди таблиць, де робітники роблять необхідні помітки. Під час складання контрольних карт передбачається внесення до нього максимально доцільну кількість даних, що дозволяє у подальшому розширювати та поглиблювати аналіз ситуації.

Приклад контрольної карти - контроль роботи верстату та його налаштувань через періодичне вимірювання фактичного діаметру виготовлюваних деталей.

Застосування контрольних карт, забезпечуючи достатню точність, дозволяє без додаткових матеріальних витрат проводити збирання та попередній аналіз великих обсягів інформації щодо якості продукції, стану виробничого процесу та недоліків у його організації.

Хочете дізнатись більше?
Візьміть участь у нашому семінарі чи практикумі, або замовте ЛСВ консультацію.

< Назад                                                                                                                           Далі >

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022