ЛСВ консультант - 7QCT - Діаграма Парето
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Діаграма Парето

Діаграма Парето – графічне відображення закону Парето, що дозволяє визначати пріоритетність вирішуваних завдань.

Інтерпретація закону Парето дозволяє стверджувати, що 80% отримуваного результату отримується завдяки 20% завданих зусиль. Тож, діаграма Парето призначена саме для визначення тих 20% зусиль, що дадуть максимальний ефект. Діаграма Парето складається із стовпчикової діаграми, що відображує значущість проблем, та лінійного графіку, що демонструє можливий кумулятивний ефект від вирішення цих проблем.

Із діаграмами Парето аналізують результат (втрати грошей, часу, енергії, матеріалів тощо), або причини, що обумовили втрати (верстати, виконавці, зміни тощо.)

Введьть свої вихідні дані, та обримайте діаграму Парето (Приклад розрахунку ).

Назва проблеми                Кількість

                                  

Хочете дізнатись більше?
Візьміть участь у нашому семінарі чи практикумі, або замовте ЛСВ консультацію

< Назад                                                                                                                           Далі >   

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022