ЛСВ консультант - 7QCT - Гістограми
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Гістограми

Гістограми – особливий тип стовпчикової діаграми, що демонструє розподіл аналізованого показника за частотою зафіксованих значень.

Гістограма характеризує частотний розподіл вихідних даних, то ж висота (вісь Y) кожного зі стовпчиків гістограми показує кількість значень (частоту), що потрапили у певний діапазон, о по вісі X позначають діапазон значень, для якого підрахована частота.

Аналізуючи гістограму можна визначити коло проблем та встановити завдання щодо їх вирішення, оцінити результати вжитих заходів. Навіть просте порівняння отриманої гістограми із типовими варіантами дає змогу визначати зміщення відносно норми, визначити напрям та характер групування даних.

Введіть Ваші вихідні дані, розділяючи їх «крапкою з комою» (;), та отримайте гістограму (показати Приклад розрахунку ).


                                                                                                                                              

 

Хочете дізнатись більше?
Візьміть участь у нашому семінарі чи практикумі, або замовте ЛСВ консультацію

< Назад                                                                                                                           Далі >   

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022