ЛСВ консультант - 7QCT - Графіки
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Графіки

Графічне подання інформації прискорює її аналіз та робить його більш зрозумілим, як для керівників та спеціалістів, так для працівників з меншим рівнем кваліфікації. Традиційне у нашій країні табличне подання інформації – більш складне для розуміння. Спробуйте самі проаналізувати дані з таблиці та графіку, наведених нижче.


Навіть, не вдаючись до детального розуміння вихідних даних, видно, що у першій частині спостережень рівень браку має відверто періодичний характер із мінімумом по середах, та максимумами по понеділках та п’ятницях. У другій частині, певно після «організаційних заходів», рівень стабілізувався, проте маючи час від часу «викиди».

Основне джерело для побудови графіків – контрольні карти.

Для графічного подання інформації найбільшого поширення знайшли наступні види графіків:
          1. Лінійні графіки
          2. Секторні діаграми
          3. Стовпчикові діаграми

Вибір того, чи іншого типу графіків обумовлюється характером вихідних даних та метою аналізу. 

Хочете дізнатись більше?
Візьміть участь у нашому семінарі чи практикумі, або замовте ЛСВ консультацію.

< Назад                                                                                                                           Далі >  

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022