ЛСВ конскльтант - 5S - Shitsuke & Seiketsu
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

5S - організація робочого середовища та контроль запасів

З початку були 3S – Seiri, Seiton и Seiso – які єдиний та незалежний метод, що дозволяв у короткий термін та з малими витратами позбавитись зайвих запасів, впорядкувати ті, що залишились та привести у порядок виробничі та службові приміщення.

Тобто, впровадження 3S дозволяло у досить короткий термін досягати певного мінімуми проблем. Однак, з часом, непотрібні запаси знов накопичувались, порядок зберігання потрібних запасів порушувався, кількість проблем збільшувалась. Часто-густо доводилось починати усе знов, причому на багатьох підприємствах така необхідність виникала досить швидко.

З метою усунення описаних недоліків методу 3S, та враховуючи той факт, що до реалізації 3S залучався увесь персонал, були додані іще два елементи:

4-те S – Shitsuke

Виховання персоналу щодо необхідності ліквідації зайвих запасів, підтримання високого рівня організації робочих місць та порядку на них, забезпечення чистоти та виробничої гігієни.

5-те S – Seiketsu

Постійне повторення Seiri, Seiton та Seiso, впровадження візуального та кількісного контролю їх впровадження за для підтримання досягнутого рівня організованості та порядку на робочих місцях та кількості наявних запасів.

Що ж, зміст та основні принципи впровадження 5S зрозумілі та нескладні, порядок та напрямки роботи відомі. Як найпростіше розпочати, отримуючи максимальний ефект від зусиль початкового етапу впровадження. Відповідь проста – метод фотографій з фіксованої точки.

Seiri     Seiton     Seiso     Seiketsu     Shitsuke     МФТ

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022