ЛСВ консультант - Аналіз напруженості норм
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

ПОРІВНЯННЯ НАПРУЖЕНОСТІ НОРМ ДЕКІЛЬКОХ РІЗНИХ ГРУП ПРАЦІВНИКІВ АБО СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

Видео инструкция
Підказка

     Напруженість норми (N) – співвідношення фактично потрібного на виконання роботи часу (Чфакт) із нормативним (Чнорм), тобто N=Чфакт/Чнорм.
    

     Можливе порівняння напруженості норм між декількома різними групами працівників (бригадами), або різними структурними підрозділами. При цьому, навідміну від розрахунку напруженості на один вид робіт та порівняння напруженостей норм двох видів робіт, враховується також і вплив індивідуальної продуктивності праці. Адже розбіжності у рівнях виконання норм по підрозділах задежить не тільки від різної напруженості норм, а й від різниці у індивідуальній продуктивності працівників.

Заповніть вихідні дані, розділяючи значення символом  ; ("точка з крапкою"). Порядок даних має бути "парним", тобто значення в рядках чисельності і виконання норм мають відповідати одне іншому за місцем розташування (приклад розрахунку ) :

Чисельність працівників у підрозділах (бригадах, групах працівників), що порівнюються:

Середній % виконання норм праці у підрозділах (бригадах, групах працівників), що порівнюються:

Різниця у індивідуальній продуктивності працівників Delta=  %. Значення Delta встановлюється залежно від серійності виробництва, а також реальної практики, що склалася на підприємстві. Зазвичай, для серійного виробництва - до 10%, для одиничного - до 50%. Для поточного виробництва та апаратурних процесів Delta=0%.

Рахувати напруженість норм та оцінити результат

№ з/пЧисельність працівників, осібСередній % виконання нормВідхилення від середнього % по підприємству (групі)Відхилення від середнього % через індивідуальну продуктивністьВідхилення від середнього % через різну напруженість норм

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021