ЛСВ консультант - Аналіз напруженості норм
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

НАПРУЖЕНІСТЬ НОРМ ОДНОГО ВИДУ РОБІТ

Видео инструкция
Підказка

Напруженість норми (N) – співвідношення фактично потрібного на виконання роботи часу (Чфакт) із нормативним(Чнорм), тобто N=Чфакт/Чнорм.

Заповніть вихідні дані, розділяючи значення символом  ; ("точка з крапкою"). Порядок даних має бути "парним", тобто значення в рядку фактичного часу і норм часу мають відповідати одне іншому за місцем розташування (приклад розрахунку ):

Фактично потрібний час:

Норма часу:

Рахувати напруженість норм та оцінити результат

№ з/пФактичний час (Чфакт)Норма часу (Чнорм)Напруженість (N)


Середня напруженість норм --- , діапазон рівнонапружених норм --- . Усі норми, напруженість яких потрапляє у наведений діапазон можуть вважатись рівнонапруженими, усі інші - потребують уваги (віділені у таблиці кольором). Стандартне відхилення Sigma= ---.
ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022