прості рішення складних завдань
  Українська    Русский
Анонімний користувач
Частину функцій вимкнено

Вхід        Реєстрація  НОРМУВАННЯ ПРАЦІ

РОЗРАХУНОК ЧИСЕЛЬНОСТІ ПЕРСОНАЛУ
(почитати теорію)

Визначення чисельності персоналу – це одне з ключових завдань менеджменту, тому отримуваний результат має бути максимально точний та об’єктивний.

Під час вирішення цього завдання перша думка – знайти відповідні норми чисельності, проте це зовсім не завжди вдається, хоч норм чисельності розроблено багато, і значна кількість з них є на цьому сайті у розділі "Нормуємо усіх: готові норми".

Вибір того, чи іншого виду норм для практичного застосування визначається, перш за все, їх зручністю, простотою у користувані та зрозумілістю як для тих, хто нормує, так і для тих, чию працю нормують. Саме тому набули широгоко вжитку норми часу, виробітку та обслуговування.

Норма часу – кількість витрат робочого часу, встановлене для виконання однієї одиниці роботи працівником, або групою працівників (бригадою) відповідної кваліфікації в заданих організаційно-технічних умовах.

Норма виробітку – кількість одиниць роботи (продукції), що працівник, або група працівників (бригада), виконує у одиницю часу у заданих організаційно-технічних умовах.

Норма обслуговування – кількість виробничих об'єктів, які працівник, або група працівників (бригада), обслуговує у одиницю часу у заданх організаційно-технічних умовах


Під час визначення чисельності персоналу використання норм чисельності дає найшвидший результат. Проте, чисельність персоналу може бути визначена на основі будь-яких норм праці, що використовуються на підприємстві для тієї чи іншої категорії персоналу. Просто, сам процес розрахунку стане трохи більш трудомістким.

Розрахунок чисельності на основі норм часу

Розрахунок чисельності на основі норм виробітку

Розрахунок чисельності на основі норм обслуговування

Пошук:

НОВЕ!
Повністю оновлено модулі розрахунку чисельності на основі норм часу та норм виробітку/обслуговування.


Додано  новий  разділ Оцінка за KPI, а також
он-лайн конструктор карт KPI

НОВЕ!
Мікроелементні норми, тепер доступні он-лайн.

НОВЕ!
Фотографія он-лайн, автоматизує й спостереження, й оброблення їх результатів.

НОВЕ!
Підвищено швидкусть розрахунків під час переводу хронометражів у формули.
Контакти:  пошт@, тел. +38(067)664-92-42, Skype © Лучанінов С.В., 2013-2019
     Версія від 12.09.2019