ЛСВ консультант - 7QCT - Графіки контролю
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

LEAN PRODUCTION – ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

7QCT - сім інструментів контролю якості
 
Графіки контролю типу XR

Графіки контролю типу XR використовуються для аналізу безперервних (не дискретних) величин, що є результатом безпосереднього вимірювання. Наприклад, геометричні розміри, температура, вага, міцність, хімічна чистота, енергоємність, трудомісткість тощо.

Під час побудови графіку контролю типу XR вихідні дані (X) завжди групуються – об’єднуються у групи від 2 до 7 значень. Для не групованих даних побудувати графік типу XR неможливо.

Графік контролю типу XR завжди складаються з графіку аналізованого параметру (X) та графіку розмаху (R). Точки на графіку X відображають середні значення груп. Точки на графіку R відображають розмахи значень у кожній з груп (різницю між максимумом та мінімумом у групі).

На кожному з графіків XR відображаються лінії верхньої та нижньої границь, а також середня лінія. Значення границь та середньої лінії – розраховують.

Задайте Ваш набір вихідних даних, розділяючи їх "крапкою з комою" (;), та отримайте графік контролю  Типу XR (показати Приклад розрахунку ).


Групування вихідних даних по X - кількість даних у кожній групі                        
Задано 1 вихідних даних, їх кількість не кратна 4. Змініть вихідні дані.Хочете дізнатись більше?
Візьміть участь у нашому семінарі чи практикумі, або замовте ЛСВ консультацію.

 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022