Навчальні проекти
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

Навчальні проекти від ЛСВ консультант 

Организація ощадливого виробництва на промисловому підприємстві (lean PRODUCTION) - праткика впровадження
(базовий рівень, 2 дні)

      Ощадливе виробництво - одна з найпопулярніших концепцій менеджменту, першоджерелом якої є «Виробнича система Тойота».
     Ощадливе виробництво передбачає мінімізацію усіх видів витрат і виключення втрат, раціоналізацію виконання трудових і виробничих операцій, наведення порядку, постійний контроль результатів тощо, при забезпеченні високої якості продукції або послуг. Це дозволяє радикальним чином скоротити тривалість виробничого циклу, значно підвищити ефективність і вихід годного. При цьому основним об'єктом уваги стає робоче місце, адже саме там відбувається, власне, процес виробництва.
     Організація бережливого виробництва означає постійні і щоденні зусилля з пошуку, виявлення та вирішення виробничих проблем, усунення недоліків і втрат за участю всього колективу підприємства. При чому, вирішувати УСІ проблеми, а не тільки найважливіші і складні.
     Базовими методам організації бережливого виробництва виступають 5S, ТРМ, 7QCT, що давно стали міжнародним стандартом організації виробництва і невід'ємною частиною управлінської термінології.
     Описане вище широко відомо. Але що конкретно потрібно робити для того, щоб почати впроваджувати бережливе виробництво? Як, хто і коли це робить? На ці питання Ви отримаєте відповідь на наших заняттях!
     Заняття будуються на основі глибокого і багаторічного вивчення досвіду розвинутих країн, супроводжується демонстрацією конкретних прикладів практичного впровадження досліджуваних методів на підприємствах США, Японії, Іспанії, Угорщини, України.
     Матеріали презентацій складаються з близько 300 слайдів, містять конкретні приклади, схеми впровадження та застосування описуваних методів, більше 130 авторських фотографій демонструють приклади з підприємств Японії, Угорщини, Іспанії, України. На практичних заняттях слухачі вирішують індивідуальні завдання, або працюють у малих групах.
      Методи організації бережливого виробництва, що будуть вивчатися, адаптовані для практичного застосування в умовах українських підприємств, а використання матеріалів семінару дозволить почати їх впровадження «прямо тут і зараз».    

Програма занять: 2 дні 

1-й день, 5-6 годин

Тема занять Цільова аудиторія
1. Ощадливе виробництво: сучасна концепція, історія і досвід. Усі категорії персоналу
2. Концепція «муда-мура-мурі».
3. Кайзен, як основа ощадливого виробництва  
      3.1. 5S - метод організації робочого середвища та мінімізації
            запасів всіх видів.
Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири.
     3.2. ТРМ - система технічного обслуговування обладнання;
            забезпечує безаварійну роботу обладнання, зменшує
            втрати від простоїв, забезпечує зростання качества.
Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири, служби головного механіка і механіків цехів.
3.3. 7QCT (сiм інструментів контролю якості) - комплекс методів пошуку та вирішення проблем ефективності та якості зусиллями персоналу. Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири.
4. Карта і діаграма процесу - зручні інструменти для аналізу потоку створення цінності/вартості товару. Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, фахівці з організації праці та виробництва.
5. Канбан - працюємо точно у строк
6. Відповіді на запитання.  

2-й день, 7-8 годин
Тема занять Цільова аудиторія
1. 7QCT, в т.ч. Економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири.
     1.1. Графіки та контрольні карти
     1.2. Діаграммы Парето и причинно-наслідкові діаграми
     1.3. Графіки контролю
2. 5S. Метод фотографій з фіксованих точок Економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири, служба головного механіка і механіків цехів.
3. ТРМ - перші кроки.

     Кожному слухачеві вручається видрукуваний конспект лекцій.

Очікуваний результат: Група працівників, що набули базову теоретичну підготовку, підкріплену практикою в аудиторії та на виробничих дільницях.

 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021