Навчальні проекти
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

Навчальні проекти від ЛСВ консультант

Организація ощадливого виробництва на промисловому підприємстві (lean PRODUCTION)
(початковий рівень, 1 день)

      Ощадливе виробництво - одна з найпопулярніших концепцій менеджменту, першоджерелом якої є «Виробнича система Тойота».
     Ощадливе виробництво передбачає мінімізацію усіх видів витрат і виключення втрат, раціоналізацію виконання трудових і виробничих операцій, наведення порядку, постійний контроль результатів тощо, при забезпеченні високої якості продукції або послуг. Це дозволяє радикальним чином скоротити тривалість виробничого циклу, значно підвищити ефективність і вихід годного. При цьому основним об'єктом уваги стає робоче місце, адже саме там відбувається, власне, процес виробництва.
     Організація бережливого виробництва означає постійні і щоденні зусилля з пошуку, виявлення та вирішення виробничих проблем, усунення недоліків і втрат за участю всього колективу підприємства. При чому, вирішувати УСІ проблеми, а не тільки найважливіші і складні.
     Базовими методам організації бережливого виробництва виступають 5S, ТРМ, 7QCT, що давно стали міжнародним стандартом організації виробництва і невід'ємною частиною управлінської термінології.
     Описане вище широко відомо. Але що конкретно потрібно робити для того, щоб почати впроваджувати бережливе виробництво? Як, хто і коли це робить? На ці питання Ви отримаєте відповідь на наших заняттях!
     Заняття будуються на основі глибокого і багаторічного вивчення досвіду розвинутих країн, супроводжується демонстрацією конкретних прикладів практичного впровадження досліджуваних методів на підприємствах США, Японії, Іспанії, Угорщини, України.
     Матеріали презентацій складаються з близько 300 слайдів, містять конкретні приклади, схеми впровадження та застосування описуваних методів, більше 130 авторських фотографій демонструють приклади з підприємств Японії, Угорщини, Іспанії, України. На практичних заняттях слухачі вирішують індивідуальні завдання, або працюють у малих групах.
      Методи організації бережливого виробництва, що будуть вивчатися, адаптовані для практичного застосування в умовах українських підприємств, а використання матеріалів семінару дозволить почати їх впровадження «прямо тут і зараз».    

Програма занять: 1 день, 5-6 годин 

Тема занять Цільова аудиторія
1. Ощадливе виробництво: сучасна концепція, історія і досвід. Усі категорії персоналу
2. Концепція «муда-мура-мурі».
3. Кайзен, як основа ощадливого виробництва  
      3.1. 5S - метод організації робочого середвища та мінімізації
            запасів всіх видів.
Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири.
     3.2. ТРМ - система технічного обслуговування обладнання;
            забезпечує безаварійну роботу обладнання, зменшує
            втрати від простоїв, забезпечує зростання качества.
Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири, служби головного механіка і механіків цехів.
3.3. 7QCT (сiм інструментів контролю якості) - комплекс методів пошуку та вирішення проблем ефективності та якості зусиллями персоналу. Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, майстри, бригадири.
4. Карта і діаграма процесу - зручні інструменти для аналізу потоку створення цінності/вартості товару. Керівники, економісти, керівники виробничих підрозділів, фахівці з організації праці та виробництва.
5. Канбан - працюємо точно у строк
6. Відповіді на запитання.  

     Кожному слухачеві вручається видрукуваний конспект лекцій.

     Очікуваний результат: Група працівників, що отримали деяку теоретичну підготовку.

 

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022