ЛСВ консультант Нормуємо усіх: норми керованості
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Норми керованості для керівників різних структурних підрозділів

Норма керованості - кількість працівників, що ними безпосередньо керує керівник у процесі виконання посадових обов'язків. Норма керованості залежить від рівня керівника та специфіки роботи підрозділу.Норма керованості 15...20  осіб.

У разі, якщо чисельність безпосередньо підлеглих дорівнює, або більше, 30  осіб, доцільно вводити посаду заступника керівника.
У разі, якщо чисельність підлеглих менше від 10  осіб, доцільно розглянути можливість укрупнення підрозділів через їх об'єднання.Нормативна база: Межотраслевые методические рекомендации «Соверешенствование организационных структур управления предприятияй и производственных объединений» (НИИТруда Госкомтруда СССР. М.:Экономика, 1991).

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022