ЛСВ консультант - Фотографія рабочого часу: баланс робочого часу
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

ФОТОРАФІЯ РОБОЧОГО ЧАСУ

БАЛАНС РОБОЧОГО ЧАСУ

Баланс робочого часу - є зведена інформація щодо складу та тривалості витрат та втрат робочого часу на досліджуваному робочому місці.

Баланс робочого часу складається за даними, як індивідуальної фотографії робочого часу, так і за даними групових фотографій робочого часу.

Баланс робочого часу, складений за результатами стпостережень називаеться "фактичним". Баланс робочого часу, складений за чинними на підприємстві нормами, зветься "проектований". Порівняння фактичного та проектованого балансу робочого часу дає змогу визначитись з напрямами роботи щодо підвищення ефективності використання робочого часу. Складаючи баланс робочого часу, враховують тільки основні види витрат та втрат робочого часу, без поглибленої деталізації.

Завпоніть вихідні дані у балансі робочого часу (приклад розрахунку ), отримані Вами за результатами спостережень та отримайте рекомендації:

Тип витрат та втрат робочого часу      Фактичний  Різниця,
  хвилин
    Проектований
хвилин % хвилин %
Підготовчо-заключний час
Оперативний час
Час на обслуговування робочого місця
Втрати через організаційно-технічні причини ( не з вини працівника)
Втрати через порушення дисципліни (з вини працівника)
Відпочинок та особисті потреби
Усього 0 0
 
                                                                                                                                        

Спеціальний додаток Нормування вирішить всі завдання, пов'язані з фотографуванням робочого часу будь-яким з поширених методів: зафіксує дані (складе фотокарту), обробить їх (складе відомість одноменних витрат і втрат робочого часу) і відправить вам файли. HyperLink


ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022