ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: архіви
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Архіваріус, завідувач архівом
(Карта 3)


АППП - Архіви приватних підприємств - Підрозділ для постійного або тимчасового зберігання документів, що не належать державі, територіальним громадам з правом передавання документів національного архівного фонду до державних та інших архівних установ за угодою з ними.

Склад основних робіт: погодження з державною архівною установою або архівним відділом міської ради номенклатури справ організації; приймання від структурних підрозділів організацій та зберігання архівних документів з різними видами носіїв інформації; контроль за станом зберігання та правильністю оформлення документів у структурних підрозділах організацій; участь у складанні та погодженні зведеної номенклатури справ організації, перевірка відповідності формування документів у справи затвердженої номенклатури; подання на державну реєстрацію документів національного архівного фонду (НАФ), ведення їх державного обліку та подання відомостей про їх кількість відповідній державній архівній установі; проведення попередньої експертизи цінності документів, що знаходяться на зберіганні, складання та подання на розгляд експертних комісій організації проектів описів справ НАФ, описів справ тривалого зберігання, описів справ з особового складу працівників організації та актів про вилучення документів для знищення; створення та вдосконалення довідкового апарату до архівних документів; організація користування архівними документами, видавання архівних довідок, копій, витягів з документів в установленому порядку; підготовка і передавання документів НАФ до відповідної державної установи.

Загальна чисельність працівників підприємства, осіб , до .........................   (від 20 до 20 000)
Кількість самостійних структурних підрозділів, шт., до ...............................   (від 5 до 150)
Питома вага робіт, виконуваних на компьютері, %, до .................................


Кількість запитів (тематичних і соціально-правового характеру),
що виконані впродовж попереднього календарного року, шт., до ...............


Нормативна чисельність основного персоналу архіву, осіб .......................
0,5

                                                                                                                          

Нормативна база: Нормативи чисельності основного персоналу архівних підрозділів райдержадміністрацій, міськрад, органів державної влади, місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також підприємств установ і організацій, заснованих на приватній формі власності (2003 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022