ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: водороздавальник
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОРУД ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗАПАСУ ВОДИ
Водороздавальник
 (таблиця 8)

Склад роботи. Обслуговування водорозбірної будки, водонапірної башти чи резервуара. Зняття показань водомірів. Погодинний облік наявності води в баках башт або резервуарах. Відпускання води населенню з водорозбірних будок. Регулювання води по окремих районах. Участь у роботах з очищення баків і резервуарів з дотриманням правил санітарної обробки. Забезпечення чистоти в службових приміщеннях і на території споруд.

Кількість споруд на підприємстві, шт.  ..............................................................  (від 1 до 15)

Нормативна чисельність водороздавальників, осіб на добу .......................... 2,30

Примітки:
1 При обслуговуванні понад 10 споруд на кожне подальше застосовується норматив 0,1 чол. у зміну.
2 На обслуговування кожної водорозбірної будки встановлюється нормативна чисельність 0,9 чол. у зміну.


                                                                                                                              


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022