ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: контролер водопровідного господарства
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

КОТРОЛЬ ТА ОБЛІК ВИТРАТ ВОДИ
Контролер водопровідного господарства
 (таблиця 7)

Склад роботи. Зняття показань водомірних лічильників усіх систем і калібрів, установлених на водопровідній мережі. Виконання розрахунків за використану воду відповідно до діючих тарифів й оформлення рахунків за встановленою формою. Виписка рахунків абонентам, що оплачують воду за встановленими нормативами. Систематичний контроль за своєчасною оплатою. Визначення витоку води через несправні сантехприлади в абонентів. Контроль за правильним використанням і перевитратою ліміту.

Тип обліку  ...................... 

Кількість водомірів, які обслуговуються, шт.
 ...........................................  
(від 100 до 200000)


Норма обслуговування для контролерів водопровідного господарства, одиниць/місяць 460

Нормативна чисельність контролерів, осіб на добу
 ...........................................................
0,2
  
                                                                                                                                      


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022