ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: оператор хлораторної установки
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ОЧИСНИХ СПОРУД ВОДОПРОВОДУ
Оператор хлораторної установки
 (таблиця 3)

Склад роботи. Обслуговування хлораторних установок, аміачних установок і установок сірчистого газу. Апробування балонів та інших ємкостей перед їхнім установленням. Установлення на вагах балонів із хлором і знімання порожніх. Підтримка встановлюваних лабораторією доз хлору, аміаку і сірчистого газу. Контроль за постійною витратою хлору, розподіл його по апаратах, переключення апаратів. Готування розчину хлорного вапна і гіпохлориту кальцію за рецептами лабораторії, знезаражування води розчином хлорного вапна чи гіпохлориту кальцію. Перевірка повного використання хлору в ємкостях; утримання їх у справності. Забезпечення безперебійної роботи устаткування хлораторних установок, аміачних установок і установок сірчистого газу. Дрібний ремонт балонів (набивання сальників і т. д.) і гумових шлангів, заміна шлангів і трубочок для подачі хлору від ваг до апарата. Усунення витоку газу з балонів, бочок і апаратури в аварійних ситуаціях. Ведення журналу витрат хлору, аміаку і сірчистого газу.

Найменування елементів споруд: хлораторні установки


Продуктивність очисних споруд, тис.куб.м/доба. ..........................................  (від 100 до 700)

Нормативна чисельність операторів, осіб на добу ...................................... 5,09

                                                                                                                          


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022