ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: оператор на фільтрах
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ОЧИСНИХ СПОРУД ВОДОПРОВОДУ
Оператор на фільтрах
 (таблиця 3)

Склад роботи. Спостереження і регулювання роботи очисних споруд за заданим режимом і технологією. Рівномірний розподіл води по спорудах. Здійснення технологічного промивання фільтрів, видалення осаду з відстійників і освітлювачів. Забезпечення подачі з фільтрів у резервуар води, що відповідає вимогам стандарту. Спостереження за роботою технологічного і допоміжного устаткування очисних споруд. Профілактичний огляд споруд і устаткування. Участь у санітарній обробці споруд. Утримання у чистоті устаткування і робочого місця. Ведення журналу обліку роботи споруд і технологічного устаткування.

Найменування елементів споруд: змішувач, камера реакції, відстійники, освітлювачі зі зваженим осадом, контактні освітлювачі, фільтри.


Продуктивність очисних споруд, тис.куб.м/доба. ........................................  (від 100 до 700)

Нормативна чисельність операторів, осіб на добу ..................................... 5,92

                                                                                                                         


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022