ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст насосних установок
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОДОЗАБОРІВ ПІДЗЕМНИХ ВОД
Машиніст насосних установок
(таблиця 2)

Склад роботи. Ведення і регулювання заданого режиму роботи свердловинного насоса. Пуск, регулювання режиму і зупинка насоса, спостереження за роботою і показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Огляд устаткування, чищення, змащення і дрібний ремонт. Контроль за рівнем води в резервуарі. Ведення журналу обліку і звітності про роботу насосного агрегату і показань контрольно-вимірювальних приладів. Участь у роботах з демонтажу насоса свердловини. Утримання у чистоті устаткування і робочого місця.

Кількість працюючих свердловин на підприємстві, шт. ....................................  (від 1 до 50)

Нормативна чисельність машиністів, осіб на добу ............................................ 8,72

                                                                                                                                         

Примітки:
1 При обслуговуванні понад 50 свердловин на кожну подальшу застосовується норматив 0,1 чол.
2 При розташуванні свердловин до 500 м від насосної станції додаткова кількість робітників, необхідна для експлуатації підземних водозаборів, не передбачається, тому що в цих випадках їхнє обслуговування виконується персоналом насосної станції.


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022