ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: слюсар аварійно-відбудовних робіт
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ
Слюсар аварійно-відбудовних робіт 
 (таблиця 13)

Склад роботи. Прочищення каналізаційних мереж, колекторів і дюкерів. Проведення складних земляних робіт. Усунення випадкових засмічень мережі і колекторів. Ліквідація аварій і пошкоджень на мережі і колекторах. Виконання робіт з поточного ремонту: ремонт горловин, колодязів, заміна люків і кришок, установлення ходових скоб і сходів, ремонт лотоків і виконання дрібних слюсарних робіт. Профілактичний ремонт устаткування і механізмів, застосовуваних при роботах з прочищення, усунення засмічення каналізаційної мережі.

Довжина каналізаційної мережі, км.
 ..............................................................  
(від 15 до 250)


Нормативна чисельність слюсарів, осіб на добу ........................................... 10,0

Примітки:
1 При довжині мережі понад 250 км на кожний подальший кілометр мережі застосовується норматив 0,1 чол.
2 Чисельність робітників розраховується на загальну довжину каналізаційної мережі підприємства. При обслуговуванні каналізаційної мережі в декількох містах чи населених пунктах чисельність робітників визначається окремо по кожному місту чи населеному пункту.
3 У норматив чисельності включені робітники аварійних бригад..


                                                                                                                             


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022