ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: обхідник водопровідно-каналізаційної мережі
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ
Обхідник водопровідно-каналізаційної мережі 
 (таблиця 13)

Склад роботи. Обхід каналізаційної мережі, колекторів, дюкерів, напірних трубопроводів з оглядом технічного стану всіх споруд на них: оглядових колодязів, камер переключень, аварійних випусків. Контроль за експлуатацією приєднаних до системи водовідведення мереж і споруд на ній, що знаходяться у веденні абонентів; перевірка стану координатних табличок; перевірка технічного стану люків, кришок, горловин, скоб, сходів шляхом відкривання кришок колодязів з їхнім очищенням від сміття, снігу, льоду; перевірка ступеня наповнення труб, наявності підпору (затоплень), засмічень та інших порушень, видимих з поверхні землі; перевірка наявності газів у колодязях (за показаннями приладів), наявності осідань ґрунту, завалів. Ведення журналу оглядів споруд з оцінкою в ньому усіх виявлених недоліків. Усунення несправностей, що не вимагають виклику спеціальних бригад.

Довжина каналізаційної мережі, км.
 .............................................................  
(від 15 до 250)


Нормативна чисельність обхідників, осіб на добу ........................................ 10,0

Примітки:
1 При довжині мережі понад 250 км на кожний подальший кілометр мережі застосовується норматив 0,1 чол.
2 Чисельність робітників розраховується на загальну довжину каналізаційної мережі підприємства. При обслуговуванні каналізаційної мережі в декількох містах чи населених пунктах чисельність робітників визначається окремо по кожному місту чи населеному пункту.


                                                                                                                            


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022