ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: обхідник водопровідно-каналізаційної мережі
 HyperLink    укр  
    рус  
  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація

HyperLink

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ МЕРЕЖІ
Обхідник водопровідно-каналізаційної мережі 
 (таблиця 13)

Склад роботи. Обхід каналізаційної мережі, колекторів, дюкерів, напірних трубопроводів з оглядом технічного стану всіх споруд на них: оглядових колодязів, камер переключень, аварійних випусків. Контроль за експлуатацією приєднаних до системи водовідведення мереж і споруд на ній, що знаходяться у веденні абонентів; перевірка стану координатних табличок; перевірка технічного стану люків, кришок, горловин, скоб, сходів шляхом відкривання кришок колодязів з їхнім очищенням від сміття, снігу, льоду; перевірка ступеня наповнення труб, наявності підпору (затоплень), засмічень та інших порушень, видимих з поверхні землі; перевірка наявності газів у колодязях (за показаннями приладів), наявності осідань ґрунту, завалів. Ведення журналу оглядів споруд з оцінкою в ньому усіх виявлених недоліків. Усунення несправностей, що не вимагають виклику спеціальних бригад.

Довжина каналізаційної мережі, км.
 .............................................................  
(від 15 до 250)


Нормативна чисельність обхідників, осіб на добу ........................................ 10.0

Примітки:
1 При довжині мережі понад 250 км на кожний подальший кілометр мережі застосовується норматив 0,1 чол.
2 Чисельність робітників розраховується на загальну довжину каналізаційної мережі підприємства. При обслуговуванні каналізаційної мережі в декількох містах чи населених пунктах чисельність робітників визначається окремо по кожному місту чи населеному пункту.


                                                                                                                            


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   © Лучанінов С.В., 2013-2020
     Версія від 14.09.2020