ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: оператор пульта керування
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ ПУЛЬТА ДИСТАНЦІЙНО-АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ
Оператор пульта керування
 (таблиця 6)

Склад роботи. Обслуговування пульта дистанційно-автоматичного керування групою агрегатів водопровідних споруд. Регулювання їхньої роботи відповідно до заданого технологічного режиму. Усунення дрібних несправностей сигнальних пристроїв (клем, ламп, контактів і т. ін.). Переключення розподільних пристроїв. Ведення записів показань контрольно-вимірювальних приладів про роботу споруд, що обслуговуються, апаратів і агрегатів.

Середньодобова подача води у мережу, тис.куб.м/доба  ..........................  (від 50 до 1000)

Нормативна чисельність операторів, осіб на добу
 .................................... 3,42

                                                                                                                       


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022