ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст насосних установок
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСНИХ СТАНЦІЙ
Машиніст насосних установок
(таблиця 1)

Склад роботи. Ведення і регулювання заданого режиму роботи насосного устаткування. Пуск, регулювання режиму роботи і зупинка насосного агрегату та іншого устаткування. Контроль за роботою насосів, електродвигунів, контрольно-вимірювальних приладів. Спостереження за рівнем води в резервуарах. Змащення підшипників, набивання сальників і виконання інших робіт, пов'язаних з підтримкою нормальної роботи устаткування. Ведення журналу обліку і звітності про роботу устаткування і показання контрольно-вимірювальних приладів. Профілактичний огляд устаткування. Участь у роботах з поточного ремонту устаткування насосної станції. Вживання заходів щодо попередження аварій. Утримання устаткування і робочого місця в чистоті.

Продуктивність насосної станції, тис.куб.м/добу .............................................  (від 3 до 500)

Нормативна чисельність машиністів, осіб на добу ......................................... 4,03

                                                                                                                            

Примітки:
1 При одночасному обслуговуванні сполучених насосних станцій одним і тим же персоналом продуктивність насосних станцій визначається по сумарній продуктивності насосних станцій, що обслуговуються одночасно.
2 При одночасному обслуговуванні двох і більше насосних станцій чисельність машиністів насосних установок визначається виходячи з установленої сумарної продуктивності насосних станцій з урахуванням коефіцієнта 1,1.
3 При дистанційно-автоматичному керуванні групою насосних станцій замість посади машиніста насосних установок установлюється посада оператора пульта керування.
4 Чисельність машиністів для обслуговування частково автоматизованих насосних установок установлюється з урахуванням ступеня автоматизації зі знижувальним коефіцієнтом до нормативних значень (не більше 0,5).


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022