ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: машиніст насосних установок
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСОСНИХ СТАНЦІЙ
Машиніст насосних установок
(таблиця 1)

Склад роботи. Ведення і регулювання заданого режиму роботи насосного устаткування. Пуск, регулювання режиму роботи і зупинка насосного агрегату та іншого устаткування. Контроль за роботою насосів, електродвигунів, контрольно-вимірювальних приладів. Спостереження за рівнем води в резервуарах. Змащення підшипників, набивання сальників і виконання інших робіт, пов'язаних з підтримкою нормальної роботи устаткування. Ведення журналу обліку і звітності про роботу устаткування і показання контрольно-вимірювальних приладів. Профілактичний огляд устаткування. Участь у роботах з поточного ремонту устаткування насосної станції. Вживання заходів щодо попередження аварій. Утримання устаткування і робочого місця в чистоті.

Продуктивність насосної станції, тис.куб.м/добу .............................................  (від 3 до 500)

Нормативна чисельність машиністів, осіб на добу ......................................... 4,03

                                                                                                                            

Примітки:
1 При одночасному обслуговуванні сполучених насосних станцій одним і тим же персоналом продуктивність насосних станцій визначається по сумарній продуктивності насосних станцій, що обслуговуються одночасно.
2 При одночасному обслуговуванні двох і більше насосних станцій чисельність машиністів насосних установок визначається виходячи з установленої сумарної продуктивності насосних станцій з урахуванням коефіцієнта 1,1.
3 При дистанційно-автоматичному керуванні групою насосних станцій замість посади машиніста насосних установок установлюється посада оператора пульта керування.
4 Чисельність машиністів для обслуговування частково автоматизованих насосних установок установлюється з урахуванням ступеня автоматизації зі знижувальним коефіцієнтом до нормативних значень (не більше 0,5).


Нормативна база цього розділу програми: Нормативи чисельності робітників, зайнятих на роботах з експлуатації мереж, очисних споруд і насосних станцій водопроводу і каналізації (2002 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021