ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
(карта 31)

Склад роботи: Спостереження та забезпечення нормальної роботи освітлювального та силового електроустаткування і електроприладів. Усунення всіх дефектів та несправностей. Ремонт електроустаткування та електроприладів. Монтаж та ремонт розподільних коробок, клемників, запобіжних щитів, освітлювальної арматури. Чищення контактів та контактних поверхонь. Розділяння, зрощування, ізоляція та паяння проводу. Підключення та відключення електроустаткування, виконування необхідних вимірювань. Реконструкція електрообладнання. Робота пневмоелектроінструментом, паяння м’якими та твердими припоями. 

Організація праці: Робоче місце електромонтера повинно бути обладнано верстаком з тисками, касетами для технічної документації і ящиками для інструменту, поворотним стільцем, стелажем для зберігання деталей, шафою для зберігання інструменту, пристосувань. Верстак повинен бути оснащений щитком з приладами для випробувань, на якому є розетка для підключення паяльника, переносного освітлення. Відремонтована електрична апаратура повинна зберігатися на спеціальних стелажах. Для запасних частин до електроапаратури передбачено також стелаж, на кожному ящику повинна бути вказівна табличка з найменуванням деталей. Над верстаком вивішуються місячні і річні графіки ПЗР. .

Сумарна потужність встановленого обладнання, кВА.....................................

Кількість одиниць обладнання, враховуючи не тільки великі об'єкти,
а й перемикачи, вимикачі, розетки тощо, од....................................................

Кількість 8-ми годинних змін на добу ...............................................................  


Нормативна чисельність, осіб .......................................................................... 0,70
                                                                                                                             
             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022