ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: слюсар-сантехнік
 HyperLink    укр  
    рус  
  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація

HyperLink

НОРМУЄМО УСІХ

Слюсар-сантехнік
(карта 30, норми чисельності)

Склад роботи: Періодичний огляд систем водопостачання, каналізації, центрального опалення та гарячого водопостачання. Усунення засміченості та тяги в трубопроводах і арматурі. Ремонт і заміна окремих ділянок трубопроводу, розташованого в будівлі. Ремонт і заміна запірної та реґулювальної арматури, санітарно-технічних приладів. Промивання та реґулювання системи центрального опалення. Заміна та ремонт радіаторів. Випробування системи центрального опалення та водопровідної мережі гідравлічним тиском. Заміна контрольно-вимірювальних приладів.

Організація праці: Поточний, середній і капітальний ремонти трубопроводів та санітарного устаткування здійснюються слюсарями-сантехніками за раніше складеним графіком ПЗР з метою забезпечення найбільш ефективної експлуатації трубопроводів і систем всіх призначень.

Довжина труб холодного, гарячого водопостачання,
опалення, каналізації, м. ............................................................................  (від 1000 до 50000)

Кількість 8-ми годинних змін на добу .........................................................  


Нормативна чисельність, осіб .................................................................... 0.47
                                                                                                                       
             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   © Лучанінов С.В., 2013-2020
     Версія від 14.09.2020