ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: оператор котельні
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Оператор котельні
(карта 28)

Склад роботи: Забезпечення безпечного й економічного режиму роботи котлоаґреґатів, реґулювання подачі палива залежно від навантаження котлів. Стеження за нормальним рівнем води та за показниками контрольно-вимірювальних приладів, періодичне продування водомірного скла. Забезпечення і реґулювання подачі холодної та гарячої води установленої температури.

Організація праці: Обслуговування котельної установки повинно здійснюватись з додержанням правил улаштування і безпечної експлуатації парових котлів, правил технічної експлуатації, промсанітарії і внутрішнього розпорядку, протипожежних правил. Оператор котельні постійно стежить за справним станом бойлерних установок, арматури і контрольно-вимірювальної апаратури. Поточний ремонт бойлерних установок здійснюється влітку за участю операторів. Виконується також і профілактичний огляд. Оператор повинен мати набір слюсарного інструменту.


Кількість котлів, що працюють, од., ...............................................  

Продуктивність котлів, що працюють, Гкал/год., до ......................  


Нормативна чисельність, осіб на зміну .......................................... 0,69  
 

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022