ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: оператор котельні
 HyperLink    укр  
    рус  
  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація

HyperLink

НОРМУЄМО УСІХ

Оператор котельні
(карта 28)

Склад роботи: Забезпечення безпечного й економічного режиму роботи котлоаґреґатів, реґулювання подачі палива залежно від навантаження котлів. Стеження за нормальним рівнем води та за показниками контрольно-вимірювальних приладів, періодичне продування водомірного скла. Забезпечення і реґулювання подачі холодної та гарячої води установленої температури.

Організація праці: Обслуговування котельної установки повинно здійснюватись з додержанням правил улаштування і безпечної експлуатації парових котлів, правил технічної експлуатації, промсанітарії і внутрішнього розпорядку, протипожежних правил. Оператор котельні постійно стежить за справним станом бойлерних установок, арматури і контрольно-вимірювальної апаратури. Поточний ремонт бойлерних установок здійснюється влітку за участю операторів. Виконується також і профілактичний огляд. Оператор повинен мати набір слюсарного інструменту.


Кількість котлів, що працюють, од., ...............................................  

Продуктивність котлів, що працюють, Гкал/год., до ......................  


Нормативна чисельність, осіб на зміну .......................................... 0,69  
 

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   © Лучанінов С.В., 2013-2020
     Версія від 14.09.2020