ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків
(карта 27)

Склад роботи: Періодичний огляд технічного стану будівель і споруд, які обслуговуються, обладнання і механізмів, їх технічне обслуговування і ремонт з виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт (у тому числі зварювальних) із застосуванням усіх видів підйомних та страхувальних пристроїв і механізмів. Виконання робіт з технічного обслуговування і поточного ремонту всього інженерно-технічного обладнання будівель. Монтаж, демонтаж і поточний ремонт електричних мереж та електрообладнання з виконанням електротехнічних робіт. Участь у роботах з прибирання, санітарного утримання і сезонної підготовки будівель, споруд, обладнання та механізмів. Усунення пошкоджень, несправностей.

Організація праці: Робітники з комплексного обслуговування й ремонту будинків виконують функції із забезпечення нормальної та безперебійної експлуатації будівель, які запобігають їх передчасному зношенню і руйнуванню. Роботи з поточного ремонту здійснюють реґулярно (протягом року) згідно графіка, складеного за висновками попереднього огляду. Протягом зміни за викликом адміністрації ліквідують несправності, що виникли в процесі експлуатації. Для виконання робіт застосовують стіл, слюсарний і столярний інструмент, пензлі, фарби тощо.


Кількість працюючих у будівлі, осіб ..........................................................  

Загальна площа будівлі, кв.м .....................................................................  


Нормативна чисельність, осіб ................................................................... 0,6  
 

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022