ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: прибиральник службових приміщень
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Прибиральник службових приміщень
(карта 24, норми чисельності)

Склад роботи: Прибирання службових приміщень адміністративних будівель, сходів. Витирання пилу, підмітання вручну та миття вручну або за допомогою машин і пристроїв стін, підлоги, стелі, віконних рам і скла, дверних блоків, меблів та килимових виробів. Чищення і дезінфікування раковин та іншого санітарно-технічного устаткування. Очищення урн від паперу і промивання їх дезінфікуючими розчинами. Збирання сміття та винесення його до встановленого місця. Додержання правил санітарії і гігієни в приміщеннях, що прибираються.

Організація праці: Робоче місце повинно бути обладнано шафою для зберігання комплекту госпінвентарю, мірної тари (для приготування мийного розчину) і пристосувань для прибирання, а також інструкцією з приготування мийних розчинів і графіком періодичності прибирання. Необхідні засоби і пристосування для прибирання на початку зміни прибиральник вручну доставляє до місця роботи, а по закінченню прибирання - до місця зберігання. Зібрані відходи і сміття відвозять або відносять до спеціально відведеного місця. Під час прибирання приміщень застосовують ручні засоби прибирання. Під час чищення килимового покриття, доріжок, м'яких диванів, крісел, стільців застосовуються пилососи.


Кількість прибирань на зміну .......................................................  

Площа обслуговуваних службових приміщень, кв.м. ..................  


Нормативна чисельність, осіб ...................................................... 2,30  
                                                                                                         

                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022