ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: столяр
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Столяр
(карта 9, норми чисельності)

Склад роботи: Періодичні огляди заповнень віконних рам та дверних прорізів. Ремонт віконних рам. Ремонт дверних полотен. Заміна та ремонт віконних та дверних наличників. Укріплення та ремонт дерев’яних поручнів. Заміна ущільнювальних прокладок у заповненнях віконних та дверних прорізів. Періодичний огляд меблів, нагляд за правильною їх експлуатацією і утриманням. Ремонт меблів. Виготовлення столярних виробів і фурнітури.

Організація праці:
     Роботи з ремонту меблів, віконних та дверних прорізів проводяться за графіками, які складаються на основі оглядів.
     Столяри виконують роботу на пересувних та стаціонарних робочих місцях.
     Пересувне робоче місце столяра складається з легкого портативного ящика з набором необхідних столярних інструментів і матеріалів.
     Стаціонарне робоче місце столяра розташовується в окремому приміщенні (столярній майстерні).
     У столярній майстерні встановлюється таке обладнання: циркулярна пилка, рейсмусовий верстат, стругальний верстат, фрезерний верстат, стрічкова пилка, автомат для заточування пилок, точильний верстат, фугувальний верстат). У столярній майстерні необхідно встановити шафи для матеріалів та шафу для спецодягу.
     Інструмент, що застосовує столяр: молоток, стамеска, сокира, долото, рубанок тощо..


Кількість працюючих у будівлі, осіб  ..............................................  

Кількість одиниць меблів у будівлі, од.  .........................................  


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 0,16  
                                                                                                                          

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022