ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: робітник зеленого будівництва, озеленювач
 HyperLink    укр  
    рус  
  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація

HyperLink

НОРМУЄМО УСІХ

Робітник зеленого господарства, Озеленювач
(карта 7, норми чисельності)

Склад роботи: Планування площі, грядок, доріжок. Облаштування насипних клумб. Копання садильних ям і траншей. Садіння кущових та стандартних дерев. Підпушування ґрунту в пристовбурних лунках. Санітарне і художнє обрізання кущів та стандартних дерев. Санітарне вирубування і викорчовування дерев і кущів. Сіяння ґазонних трав. Скошування трави. Садіння однорічних і багаторічних рослин у відкритий ґрунт. Садіння квітникової розсади. Складання земельних та рослинних сумішей. Внесення в процесі садіння рослинних сумішей, стимуляторів зросту, органічних і мінеральних добрив. Підживлення рослин у процесі розвитку. Поливання дерев, кущів, квітів і ґазонних трав.

Організація праці:
     Основні роботи, що виконуються в зеленому господарстві, пов'язані із земельними роботами, обробленням ґрунту, посадкою і вирощуванням дерево-чагарникових насаджень і квіткових рослин.
     Земельні роботи включають планування і рівняння території, викопування і засипання ям та канав, трамбування ґрунту тощо. Оброблення ґрунту здійснюється як шляхом механічного впливу (орання, планування, боронування, культивація), так і спеціальними методами (вапнування і зволоження ґрунту, внесення в ґрунт добрив і отруйних речовин, підготування рослинної землі, усунення бур’янистої рослинності тощо).
     Вирощування дерево-чагарникових насаджень і квіткових рослин - це комплекс робіт із заготівлі і оброблення посадочного і сім'яного матеріалу, його посадки і висівання, догляду за посадками і посівами. 

Площа, що обслуговується, кв.м. .....................................................  (від 4000 до 120000)


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 0.67
                                                                                                            
             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   © Лучанінов С.В., 2013-2020
     Версія від 14.09.2020