ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: робітник зеленого будівництва, озеленювач
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Робітник зеленого господарства, Озеленювач
(карта 7, норми чисельності)

Склад роботи: Планування площі, грядок, доріжок. Облаштування насипних клумб. Копання садильних ям і траншей. Садіння кущових та стандартних дерев. Підпушування ґрунту в пристовбурних лунках. Санітарне і художнє обрізання кущів та стандартних дерев. Санітарне вирубування і викорчовування дерев і кущів. Сіяння ґазонних трав. Скошування трави. Садіння однорічних і багаторічних рослин у відкритий ґрунт. Садіння квітникової розсади. Складання земельних та рослинних сумішей. Внесення в процесі садіння рослинних сумішей, стимуляторів зросту, органічних і мінеральних добрив. Підживлення рослин у процесі розвитку. Поливання дерев, кущів, квітів і ґазонних трав.

Організація праці:
     Основні роботи, що виконуються в зеленому господарстві, пов'язані із земельними роботами, обробленням ґрунту, посадкою і вирощуванням дерево-чагарникових насаджень і квіткових рослин.
     Земельні роботи включають планування і рівняння території, викопування і засипання ям та канав, трамбування ґрунту тощо. Оброблення ґрунту здійснюється як шляхом механічного впливу (орання, планування, боронування, культивація), так і спеціальними методами (вапнування і зволоження ґрунту, внесення в ґрунт добрив і отруйних речовин, підготування рослинної землі, усунення бур’янистої рослинності тощо).
     Вирощування дерево-чагарникових насаджень і квіткових рослин - це комплекс робіт із заготівлі і оброблення посадочного і сім'яного матеріалу, його посадки і висівання, догляду за посадками і посівами. 

Площа, що обслуговується, кв.м. .....................................................  (від 4000 до 120000)


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 0,67
                                                                                                            
             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021