ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: робітник зеленого будівництва, озеленювач
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Робітник зеленого господарства, Озеленювач
(карта 7, норми чисельності)

Склад роботи: Планування площі, грядок, доріжок. Облаштування насипних клумб. Копання садильних ям і траншей. Садіння кущових та стандартних дерев. Підпушування ґрунту в пристовбурних лунках. Санітарне і художнє обрізання кущів та стандартних дерев. Санітарне вирубування і викорчовування дерев і кущів. Сіяння ґазонних трав. Скошування трави. Садіння однорічних і багаторічних рослин у відкритий ґрунт. Садіння квітникової розсади. Складання земельних та рослинних сумішей. Внесення в процесі садіння рослинних сумішей, стимуляторів зросту, органічних і мінеральних добрив. Підживлення рослин у процесі розвитку. Поливання дерев, кущів, квітів і ґазонних трав.

Організація праці:
     Основні роботи, що виконуються в зеленому господарстві, пов'язані із земельними роботами, обробленням ґрунту, посадкою і вирощуванням дерево-чагарникових насаджень і квіткових рослин.
     Земельні роботи включають планування і рівняння території, викопування і засипання ям та канав, трамбування ґрунту тощо. Оброблення ґрунту здійснюється як шляхом механічного впливу (орання, планування, боронування, культивація), так і спеціальними методами (вапнування і зволоження ґрунту, внесення в ґрунт добрив і отруйних речовин, підготування рослинної землі, усунення бур’янистої рослинності тощо).
     Вирощування дерево-чагарникових насаджень і квіткових рослин - це комплекс робіт із заготівлі і оброблення посадочного і сім'яного матеріалу, його посадки і висівання, догляду за посадками і посівами. 

Площа, що обслуговується, кв.м. .....................................................  (від 4000 до 120000)


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 0,67
                                                                                                            
             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Тут є тисячі норм часу, виробітку, обслуговування чи чисельності на різні види робіт, для різних професій і посад. Вони взяті зі збірників норм, які офіційно видані та рекомендовані до застосування.
 
Тут можна замовити паперові копії численних збірників норм або кваліфікаційних довідників. Текст або числа на сайті - це добре, але часом потрібний і сам документ. Саме для цього тут і створено такий розділ.
 
Тут ви знайдете класифікатори професій та усі випуски ДКХП, ЕТКС, КСДС. Також у цьому розділі десятки тисяч посадових інструкцій для керівників, фахівців, службовців та робітників.
 
Оцінювати персонал завжди клопітно. У цьому розділі можна в автоматизованому режимі оцінити компетенції працівників, провести грейдування персоналу. Ви просто вибираєте підходящий варіант, а все інше робить сайт.
 
Про ощадливе виробництво написано багато книжок, але із практикою впровадження завжди складності. Тут не лише інформація, а й автоматизоване вирішення найважливіших завдань TPM та 7QCT.
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp   Telegram © Лучанінов С.В., 2013
     Версія від 29.03.2022