ЛСВ консультант - Нормуємо усіх: двірник
HyperLink
GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube
 
укр  
   рус  
Частину функцій вимкнено.
Вхід   Реєстрація


GooglePlay   Facebook   VKontakte   LinkedIn   YouTube

НОРМУЄМО УСІХ

Двірник
(карта 5, норми чисельності)

Склад роботи:
     Для холодного періоду року. Підмітання снігу, який щойно випав, товщиною до 2 см, зі збиранням снігу в купи. Посипання території піском або сумішшю піску із хлоридами під час ожеледиці. Сколювання льоду під водозливними трубами, з кришок каналізаційних, газових, пожежних колодязів. Очищення території від снігу наносного походження. Очищення та санітарна обробка урн, сміттєвих баків та місць їх установлення. Протирання номерних покажчиків.
     Для теплого періоду року. Підмітання території і збирання сміття. Транспортування сміття в установлене місце на відстань до 100 м. Видалення трави між тротуарними плитами. Очищення і санітарна обробка урн, сміттєвих баків та місць їх установлення. Протирання номерних покажчиків, лавок. Очищення решіток зливної каналізації, кришок каналізаційних, газових, пожежних колодязів.

Організація праці: Прибирання території здійснюється вручну мітлами, скребками і лопатами. Прибирання території в різні сезони має свою специфіку. Зимове прибирання повинно забезпечувати нормальне пересування пішоходів і транспорту та передбачає підмітання або зсування снігу, усунення слизькості, усунення снігу й сніжно-льодяних утворень. Усунення слизькості здійснюється шляхом обробки території піском або піском з хлоридами. Навесні, окрім звичайних робіт з прибирання, розчищають канави для стікання талої води до люків і приймальних колодязів зливової мережі тощо. Літнє прибирання передбачає такі види робіт: підмітання пилу і сміття з поверхні покриття; поливання території для зменшення пилоутворення і зволоження повітря. Восени, окрім звичайних робіт з прибирання, здійснюється підмітання і згрібання листя, очищення від сміття території, на якій взимку передбачається складати сніг. Окрім прибирання території, двірник очищає від сміття і промиває урни, покажчики, ліхтарі. 

Сезон року ................................                  Газони              Територія
                                                                                                           із покриттям
Площа, що прибирається за зміну , кв.м. ................  ...............


Нормативна чисельність, осіб ......................................................... 0,37
                                                                                                            
             

Нормативна база: Міжгалузеві норми чисельності робітників, що обслуговують громадські будівлі (будівлі управлінь, конструкторські і проектні організації)(2004 p.)

ПОДІЛИТИСЯ  FB  VK  IN  TW
Контакти: пошт@, тел. +38 (067) 664-92-42, Skype   Viber   WhatsApp © Лучанінов С.В., 2013-2021
     Версія від 28.01.2021